“AKDAĞ GRANİT MERMER VE MADEN SAN.TİC. A.Ş.”

FABRİKAMIZ

Elazığ Organize sanayi bölgesinde bulunan 17. 000 m2 arsa üzerinde kurulu 4. 000 m2 kapalı alanda faaliyette bulunan entegre Tesiste, yüksek teknolojiye sahip makine parkında, Levha ve ebatlı ürünler, ISO9001:2000 kalite sistemi çerçevesinde üretilmektedir. Üretimin her aşamasında uygulanan sürekli kontrol ve kalite testleri neticesinde, Akdağ Mermer müşterilerine daima mükemmel çözümler sunmaktadır. Firmada ürünler ; kaliteli ve ısı işlem görmüş kerestelerden elde edilmiş bandil ve kasa ambalajlarında, her türlü çevresel etkiye karşı muhafaza edilmiş bir şekilde son tüketiciye kadar sağlamlığını koruyarak ulaştırılmaktadır. Çevre bilincine sahip olan Akdağ Mermer’de atık arıtma tesisi sayesinde çevreye verilen zarar en aza indirilmiştir.

Türk Mermer Sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak ve Türk Doğal Taşını dünyaya en iyi şekilde tanıtmak firmanın önde gelen hedeflerindendir.

Çevre ve insana saygıyı her zaman en önde tutarak, Türk doğal taşını dünyaya en iyisi şeklinde tanıtmak ve sektörde marka oluşturmaktır.