BİZ KİMİZ

AKDAĞ GRANİT MERMER VE MADEN SAN.TİC. A.Ş.

Türk Doğal taşının yükselen yıldızı Akdağ Mermer, 2005 yılında Elazığ’da 10.000 m² si kapalı toplam 20.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Firma kendisine ait doğaltaş ocaklarından elde ettiği, benzersiz renk ve desen grubuna sahip, Blok Mermerleri Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve son teknoloji ile donatılmış entegre Mermer fabrikasında işleyerek, yurtiçinde ve yurt dışında 30 farklı ülkede ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

Akdağ Mermer ürünleri, Türkiye’ de ve Dünyada ünlü mimarların elinde, en seçkin ve prestijli mekanlarda bütün ihtişamı ile yer almaktadır.

AKDAĞ MERMER; sürekli kalite, müşteri memnuniyeti ve inovasyon sayesinde Dünya doğal taş sektöründeki büyümesini sürdürmeye devam edecektir.

BİZ KİMİZ

KALİTE POLİTAMIZ

Akdağ Mermer yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek AR-GE faaliyetlerini destekler. Üretim kalitesini artırırken maliyetleri azaltarak müşterisine kaliteyi uygun fiyata sunmak için sürekli araştırma yapar.

Akdağ Mermer kalitesi; doğal taş üretiminde mermer, granit, onyx ve traverten için yenilikçi teknoloji ve etkili çözüm anlayışından kaynaklanır. Akdağ mermer; yılların deneyimi ile doğal taş pazarında önemli bir yere sahip olmuştur.

Akdağ Mermer tüm bu çabaları sonucunda; ISO 9001, JAS-ANZ, IAF ve TQCSI belgeleriyle kalitesini tescillemiştir.